Kjo asht atletja ma seksi e planetit, a pajtoheni edhe ju! (foto +18)

E re, e fortë, e talentueme dhe shumë tërheqëse.

Kjo asht Alica Schmidt, atletja gjermane, e cila asht cilësue si atletja ma e bukur në botë, nga revista australiane ‘Busted Coverage’.

18-vjeçarja asht atlete e garave 200, 400 dhe 800 metra, ndërsa pritet me tërheqë vëmendjen në Lojnat Olimpike të cilat kanë m’u mbajt në Tokio, në 2020’tën.

Alica ka shumë fansa edhe në profilin e saj në “Instagram”, ku shpërndan në mënyrë të vazhdueshme pozat e saj ma të mira.

 

 

Shperndaje në: