Kjo asht biondja qe ka me ju ‘tranue’ me këto foto! (+18)

Zhveshjet e kangëtareve janë në modë këto kohë, aq sa lajm përban nëse ato dalin të veshuna në skenë.

Këtij trendi i asht bashkue dhe Laci Kay Somers.

Ajo asht cilësue si vokalistja amerikane ma seksi e të gjitha kohnave.

Laci ka linja perfekte të trupit, të cilat nuk heziton me i shfaqë në publik.

Profili i saj në Instagram asht i mbushun me foto provokuese, ku nuk kanë mungue edhe fotot cullak.