Kjo asht ‘bomba’ seksi e Instagramit, mos i huqni këto foto +18!

foto +18

Atë thuhet se e don krejt Instagrami.

Antje Utgaard asht modele dhe aktore nga Wisconsin, e cila gjatë shkollës së mesme kishte lëviz në New York.

23 vjeçarja u quejt edhe si Kate Upon e ardhshme nga PlayBoy për shkak të gjoksit të saj  me madhësi 34DDD.

Ajo në rrjetin social ‘Instagram’ i ka plotë 1.5 milionë ndjekës dhe numri i tyne vazhdon të rritet.

Ma poshtë do të gjeni 9 nga fotografitë e saj, ku ajo duket ma shumë se ‘bombë’.