Kjo asht Chantelle, femna cullak ma e nxetë! (+18)

Chantelle Connelly asht zhvesh plotësisht dhe ka pozue në disa foto mjaft provokuese.

Bukuroshja e emosionit Geordie Shore ka shpalos hiret për kalendarin që po zhvillon për 2017’ten.

 

2-contelle

 

3-contelle

 

4-contelle

 

5-contelle

Shperndaje në: