Kjo asht femna qe po ‘tranon’ mashkujt! (foto +18)

Ajo asht pa diskutim nji nga modelet ma të kërkueme të momentit dhe format e saj trupore po çmendin mashkujt e krejt botës.

Bahet fjalë për modelen e njohun ruse, Anastasia Kvitko, e cila në vendin e saj njihet edhe si Kim Kardashiani rus.

Por nuk janë të pakët ata që mendojnë se bukuroshja asht edhe ma seksi se sa Kim Kardashian.

Gjithsesi ajo asht përzgjedh sot si femna ma seksi e ditës.

 

1-anastaia

 

3-anastazia

 

4-ana

 

5-femna