Kjo asht golfistja ma seksi e vitit 2016 (+18)

Golfistja e njohun, Sadena Parks ka tregue se nuk i trembet aspak linjave të saj tue pozue e zhveshun për rrjetin amerikan ESPN.

Sadena, e cila asht votue edhe si golfistja ma seksi e vitit 2016, ka shfaq krejt hiret e saj gjatë realizimit të setit fotografik tue tregue se jo më kot e ka meritue dhe këtë vlerësim.

 

7-golf

 

5-golf

 

4-golf

 

4-golf

 

3-golf

 

 

Shperndaje në: