Kjo asht kanga ma e re e Bebe Rexhes (video)

Ashtu siç kishte paralajmërue kohë ma parë, Bebe Rexha ka sjell projektin e saj ma të ri.

Kanga titullohet “I Got You”, dhe ky projekt vjen mbas suksesi të saj me kangën “In the name of love” të cilën e solli në bashkëpunim me Martin Garrix.