Kjo asht kanga zyrtare e Euro 2016

UEFA sot e ka publikue kangën zyrtare për Euro 2016, që ka me u mbajtë në Francë.

Kënga asht krijue nga dj francez, David Guetta dhe Zara Larsson.

“This One’s For You” quhet kanga zyrtare e Euro 2016.

Shperndaje në: