Kjo asht Kim Kardashian e Rusisë!

Ajo ka miliona fansa dhe disa thonë se ja kalon edhe Kim Kardashian.

Në fakt njihet si Kim Kardashian e Rusisë.

Bahet fjalë për Anastasiya Kvitko.

Modelja 21-vjeçare fillimisht shkoi në Miami, ku i thanë se duhet të dobësohet, nëse don me ba karrierë.

Por ajo refuzoi dhe u kthye në vendin e saj.

Që prej atëherë ajo asht ba jashtëzakonisht e famshme në Rusi.

Tash shpreson se fama e saj ka me pushtue edhe botën.

 

2-kim

 

3-kim

 

4-kim

 

5-kim

 

6-kim

 

7-kim

 

8-kim