Kjo asht kontrata marramendëse e Rihanna’s

rihanna

Ajo asht e njohun për sukseset në karrierën e saj artistike si dhe për paraqitjen e saj mjaft glamuroze.
Por duket se 28 vjeçarja nuk ka të ndalun me arritjet e saj.

Simbas WWD, Rihanna ka nënshkrue nji marrëveshje me nji markë kozmetike për mallna lluksoze.

Marrëveshja e kangëtares thuhet të jetë rreth 10 milionë dollar.

Shperndaje në: