Kjo asht ‘lepuroshja’ ma seksi e Playboy (+18)

playboy

Kjo asht ‘lepuroshja’ ma seksi Playboy (+18)

Sissi Fahrenschon asht shpall ‘Playmate’ e vitit 2016 nga revista Playboy.

Modelja 28-vjeçare ka qenë e dashtuna e futbollistit gjerman, Christian Lell.

Simbas Bild, mbas çmimit, ajo dhe dy modele të tjera do të marrin nga nji diamant me vlerë 10 mijë euro.

“Jam kaq e lumtun,” tha ish-frizerja për Bild.

“Kjo asht nji dhuratë kaq e bukur, mbasi kam ditëlindjen”, tha ajo.

 

2-playboy

Shperndaje në: