Kjo asht ‘mbretnesha’ e Instagramit, femna ma seksi që keni pa deri tash! (foto +18)

Abigail Ratchford asht vajza e andrrave tueja dhe mashkujt përreth botës janë tuj u ‘çmend’ mbas fotografive të saj në rrjete sociale.

Ajo e ka deklarue veten kohët e fundit si “mbretnesha e vijave trupore”.

Bukuroshja nga Pennsylvania ka ma shumë se 5 milionë ndjekës në Instagram, ma shumë se 3 milionë në Facebook dhe ma shumë se 400,000 në Twitter.

Se si doket ajo mundeni me i pa fotot e saj:

 

11-abigal

 

12-abigal

 

9-abigal

 

8-abigal

 

7-abigal

 

6-abigal

 

5-abigal

 

4-abigal

 

3-baigal

 

2-abigal

 

1-abigal

Shperndaje në: