Kjo asht modelja me nji kambë e ‘Mis Bum Bum’ (foto +18)

Nji konkurente e konkursit Miss Bum Bum në Brazil, e cila e humbi kambën e saj kur ajo po ja mbathte nga xhelozia e ish-të dashunit të saj, ka marrë pjesë në të parin set fotografik si modele, shkruen The Sun.

Rubia Machado shënoi historinë kur ajo u ba e para femën me aftësi të kufizueme që mori pjesë në nji konkurs të famshëm në botë.

29-vjeçarja që përfaqëson shtetin e saj Tocantins këtë vit në Miss Bumb Bumm asht tregue e hapun për m’u ba modele për konkursin legjendë të bukurisë braziliane.

Gjatë fotografive të para, trimnesha me kambën e preme tha se ajo ishte përpkjek për me thy paragjikimet ndërsa  po shfaqej e zhveshun, mbulue vetëm me nji rrip të zi.

Ajo tha: “ishte e vështirë mbas asaj që ndodhi, por unë po përpiqem për me rikthy jetën time dhe për me vazhdue përpara.

Mjekët u detyruen t’ja prisnin kambën për me i shpëtue jetën mbas atij sulmi të tmerrshëm.

ImageImageImageImage