Kjo asht modelja superseksi qe po çmend mashkujt (foto +18)

Khloe Terae asht modele kanadeze e cila ka qenë shpesh pjesë në kopertinën e ‘Playboy’.

Ajo asht rrit me modelizëm, mirëpo e mori atë seriozisht në moshën 16-vjeçare.

“Herën e parë kur kam pa veten në ballinën e revistës ‘Playboy’ kam kajt”,- asht shpreh modelja.

Asht mjaft aktive n’Instagram, ku dhe fotot e shumta me linjat e saj seksi nuk mungojnë, tue çmend kështu ndjekësit e saj mashkuj.

 

3-modleja

 

4-modelja

 

6-modelja