Kjo asht puthja që kushtoi 90 mijë $

90 mijë dollarë për nji puthje!

Kaq pagoi Ana Paola Diniz, nji tregtare e njohun, për të puth në buzë kangëtarin Ricky Martin, 44 vjet.

Ajo fitoi garën në nji gala bamirësie për të puth kangëtarin e njohun homoseksual.

Puthja mes tyne ishte kaq pasionante, sa disa thanë se kangëtari ka ndrrue perseri krah.

Çfarë do të thotë tashma i dashuni i tij, Jwan Yosef?

Vetë kangëtari e pranon se i pelqejnë edhe femnat.

“Na jemi të gjithë njerëz, me nevoja seksuale dhe emocionale,” tha kangëtari.

 

2-puthja

 

3-puthja

 

 

Kiss with @ricky_martin which costs 90000 dollars! @Amfar in São Paulo. ???? #amfar #rickymartin #rickymartinkiss

A video posted by Maxim Sapozhnikov (@maximsap) on

Shperndaje në: