Kjo asht qelia ku po mbahet ‘El Chapo’

Kjo asht fotoja e parë e qelisë së mbretit të drogës, Joaquin ‘El Chapo’ Guzman’.

Meksikani asht kyç në të njajtin burg prej nga u arratis disa muej ma parë.

Njeriu ma i kerkuem në botë u arrestu më 10 Kallnor dhe tashma asht në nji izolim absolut.

Kumbara i botës së drogës kontrollohet çdo dy orë nga rojet për të pa nëse asht aty.

Foto asht ba nga gazetari meksikan, Carlos Loret de Mola.

 

Shperndaje në: