Kjo asht seksbomba amerikane, por zbuloni cili asht problemi i saj (foto +18)

Lindsey Pelas

Modelja nga Louisiana, Lindsey Pelas, asht femna ma hot që mund ta gjeni n’Instagram.

Ajo nuk shkon pothuejse nji ditë, që nuk publikon nji fotografi me tërheqë vemendjen e  mashkujve.

Pelas, tashma 26-vjeçare, nuk heziton n’asnji çast me i shfaqë asetet e saj.

Ajo e ka nji pjesë të zhvillueme të trupit, që shumica e grave vetëm munden me andrrue, por modelja n’Instagram ka pretendue se gjijtë e saj gjigantë janë ma shumë nji mallkim, sesa nji bekim.

Modelaj e Playboy thotë se asaj i duhet me ‘buzëqesh nga dhimbja’ sa herë shkrep fotografitë e saj, sepse gjijtë e saj të mëdhej, të cilët peshojnë rreth 11 kilogramë, po i shkaktojnë dhimbje të forta në shpinë.

Modelja, e cila e përshkruen veten si ‘gjenetikisht e bekueme’, ka thanë se masazhet dhe shtendosjet e ndihmojnë me i qetësue dhimbjet e shpinës.

 

Shperndaje në: