Kjo asht sfida ma e re e rrjeteve sociale! Edhe Beyonce e provoi (video)

“Mannequin Challenge”, quhet sfida ma e re e përdoruesve të rrjeteve sociale. Në thelb, kjo sfidë bahet nga nji grup njerëzish që rrinë të ngrimë në vend dhe dikush i filmon.

Vetëm në Instagram kanë fillue të postohen dheta video me sfidën e manekinit. Pjesë e kësaj sfide asht ba edhe grupi, Destiny’s Child, ku Beyoncé asht kthye në manekin! Po ju keni me provue?

Shperndaje në: