Kjo asht vajza që u fotografue në jaht me Ronaldon

Zbulohet identiteti i bukuroshes misterioze, vajzës zeshkane që kcente në bikini ngjitun me Cristiano Ronaldo’n gjatë festës në nji jaht në Ibizza.

Fotot e bame nga paparazz’it që ndjekin kudo që shkon kampionin portugez, janë ba hit falë gazetës britanike “Mirror”.

Tashma mësohet se e dashuna e re e CR7, quhet Paula Suarez.

Ajo asht nji modele kolumbiane që punon mes Spanjës dhe Amerikës Latine.

1465461335_roni2

Shperndaje në: