Kjo asht villa e Brad Pitt dhe Angelina Jolie!

Kanë prona të tyne në vende të ndryshme të botës.

Por Brad Pitt, 52 vjet dhe Angelina Jolie, kanë ble së fundmi nji villë në qytetin antik Andratx, për 2.65 milionë dollarë.

Simbas gazetës “Diario de Mallorca”, prona në zonën bregdetare ka 8 dhoma gjumi, nji dhomë ndeje gjigante, nji kopsht dhe pishinë të madhe.

 

2-villa

 

3-villa

 

4-villa

 

5-villa

 

6-villa

 

7-villa

 

8-villa

 

9-villa