Kjo asht villa milionëshe e Adele!

Ajo raportohet se asht gati me nënshkrue nji kontratë marramendëse prej 130 milionë dollarësh dhe duket se Adele ka fillue me mendue që tash se si me i shpenzue paratë.

Simbas TMZ, kangëtarja britanike ka prenotue nji super villë me vlerë 9.5 milionë dollarë në LA County, përmes nji blemje super të msheftë.

Prona 6,600 hektarëshe ndodhet në nji komunitet ekskluziv dhe 28-vjeçares i asht ba nji zritje mbasi ajo në fillim kushtonte 9.9 mln $.

 

2-villa

 

3-villa

 

4-villa

 

5-villa

 

6-villa

Shperndaje në: