Kjo bukuroshe po e sfidon Kimin, qe pse (+18)

Motra e saj Kim ka ndër të pasmet ma të famshme në botë.

Por duket se motra e saj ma e madhe Kourtney Kardashian po e sfidon fortë dhe rrezikon me ja rrëmbye gjithë paratë që fiton.

Ylli televiziv 37-vjeçar i la pa frymë vëzhguesit kureshtarë në Mayami.

Përveç të pasmeve super seksi, ajo kishte vesh edhe nji kostum banjoje tepër të vogël dhe të ngushtë që nuk lë fare vend për imagjinatën.

 

2-kardas

 

3-kaonii

Shperndaje në: