Kjo bukuroshe seksi ju tranon edhe nga bazeni (+18)

Motra e saj ma e vogel Chloe ka punue si nji dublante e Cameron Diaz dhe Cheryl.

Por Lauryn Goodman tregoi se edhe ajo ka nji pamje për me u pasë inati, teksa pozoi me bikini vërtet të vogla gjatë pushimeve në Greqi.

Tue marrë disa rreze dielli në Cavo Tagoo të Mykonos, ylli 25-vjeçar në ngritje ishte vetë shembëlltyra e bukurisë në pishinën e saj.

 

2-seksi

 

3-seksi

 

4-seksi

 

5-seksi