Kjo deputete po ‘tranon’ parlamentin me gjoksin dhe te pasmet e saj! (foto +18)

Valeria Egorova asht nji anëtare e parlamentit ukrainas, ndërsa lideri i Partisë Radikale t’Ukrainës, Oleh Lyashko ka nji qasje të veçantë në përzgjedhjen e ndihmëses së tij.

Njana nga të preferuemet e tij – Valeria Egorova, e cila shkakton shumë vëmendje te kolegët e saj.

Shpresa e parlamentit ukrainas ka vetëm 22 vjet, por ajo ka rritë vemendjen jo vetëm me fjalime politike, por gjoksin e saj të madh dhe shpërthyes.

 

Asisetentja e Lyashko tashma asht quejt “gruaja radikale” dhe në rrjetet sociale po përhapen me të madhe fotot e saj dhe blluzat  e saj bombastike.

 

2-deputetja

 

3-deputetja

 

4-deputetja

 

5-deputetja

Shperndaje në: