Kjo femen ju len pa mend!

Ajo asht femër superseksi dhe fotografitë që i publikon gati çdo ditë në rrjetet sociale e deshmojnë këtë ma së miri.

Bukuroshja bombastike australiane, Emily Sears, ka realizue nji set të ri fotografish mjaft seksi, dhe disa prej tyne tashma i ka publiku n’Instagram.

Modelja bionde duket tejet tërheqëse në fotot e reja.

E gjoksi i saj bombastik nuk do shumë fjalë.

 

2-emily

 

3-emily