Kjo foto dëshmon se Anastasiya ja kalon Kim’it. Kqyreni çfarë ‘bombe’ (foto +18)

Seksbomba ruse, Anastasiya Kvitko, vazhdon me vizitue rregullisht fitnesin për me mbajtë trupin e saj në nji superformë.

Ajo e ka publikue nji fotografi në rrjetet sociale. Dhe, ast pikërisht kjo foto në fjalë, që e dëshmon se Kvitko ja kalon edhe vetë Kim Kardashianit, kur bahet fjalë për format trupore.

auto_Anastasia_Kvitko1494883747

Shperndaje në: