Kjo modele e ban nxetë, rikthen temperaturat e nalta (Foto)

Lauren Pope i ka ngritë ende ma shumë temperaturat në Ibiza.

Modelja dhe aktorja 36-vjeçare ka dhurue nji seri me poza të nxeta për fansat e saj.