Kjo modele jua u rritë temperaturat! (foto +18)

Ajo asht nji prej modeleve ma të njoftuna në Australi.

E famshme për format e saj seksi, ajo ka pozue disa herë për revistën Playboy.

Quhet Larissa Bartolo dhe ka me ju ngre temperaturat.

Shijoni disa foto të saj.