Kjo modele ka me ju ‘tronditë’ më këto forma seksi (foto +18)

Në rrjetet sociale dhe në faqet e para të mediave rozë ka përfundue ma shpesh për këshillat që jep për nji trup perfekt.

Dhe si për m’u tregue ndjekësve të saj në rrjetet sociale se dieta që ajo këshillon asht e suksesshme, Lucy Watson tregoi nga Meksika linjat e saj.

26-vjeçarja ndodhet me pushime me të dashtunin e saj, James Dunmore.