Kjo modele n’Londër ju ban ‘fotografi’ seksi (+18)

Po u ndodh gjithmonë e ma shumë VIP’ave që me ekspozue ma shumë se ç’duhet.

Këtë herë ‘viktimë’ ishte Ferne McCann.

Modelja dhe reporterja u fotografue në nji moment të sikletshëm, teksa mbërrinte për nji gala në Londër.

 

11 October 2016. Supersavers' Spectacle Wearer Of The Year awards at 8 Northumberland Avenue, London. Ferne McCann Credit: Andy Oliver/GoffPhotos.com Ref: KGC-143

 

Spectacle Wearer of the Year Awards 2016 in London

 

NINTCHDBPICT000274022830

 

11 October 2016. Supersavers' Spectacle Wearer Of The Year awards at 8 Northumberland Avenue, London. Ferne McCann Credit: Andy Oliver/GoffPhotos.com Ref: KGC-143

 

Guests arrivals at Specsavers Spectacle Wearer of the Year annual ceremony celebrating the most stylish spectacle wearers, in aid of anti-bullying charity Kidscape Featuring: Ferne McCann Where: London, United Kingdom When: 11 Oct 2016 Credit: Phil Lewis/WENN.com

 

Ferne McCann Specsavers Awards at 8 Northumberland Ave,London DEPARTURES 11-10-16 Photographer- James Curley