Kjo modele po ‘then’ Instagramin me poza superseksi (+18)

Deri tash në profilin personal në rrjetin social Instagram ajo numëron jo ma pak se 1.2 milionë ndjekës. Dhe, deri këtu ajo ka arritë veç falë performancave tejet seksi në fotografitë, të cilat i publikon herë mbas herë.

Bahet fjalë për bukuroshen Amanda Lynn, e cila ka për profesion modelingun.

Amanda ka bombardue profilin e saj me fotografi, ku ma së shumti shfaqet e deshun se sa e veshun.

Amanda1

amanda2

Amanda4

Amanda5

Amanda8

amanda12-1

amanda13-1

amanda19

amanda20

amanda21 amanda22

Shperndaje në: