Kjo modele ruse ju tranon me trupin e saj (Video/Foto +16)

Modelja super seksi nga Rusia ka provokue sërish.

Ajo njihet si versioni i Kim Kardashian rus.

Anastasiya Kvitko, e cila shquhet për format dhe linjat tmerrësisht seksi të saj, në setin ma të fundit në Instagram asht shfaqë ma e nxehtë se kurrë.

Shperndaje në: