Kjo që ka ba Kim, ka me ju lanë gojëhapun (Foto)

Kim Kardashian po vazhdon ende me qëndrue larg synit të mediave.

Dhe këtë e ka konfirmue edhe asistentja e saj personale Stephanie Sheperd. Ajo ka kallxue për fansat e Kim K se ka lansue nji projekt të ri me ‘figura’ të çmenduna për rrjetet sociale.

Tash secili mundet me pasë mundësinë m’i shkarkue ‘emoji’ me ftyrën e KimKardashian, por jo vetëm kaq.

Sheperd ka kallxue se webfaqja personale e Kim ka me u mirëmbajt nga asistentja deri sa të ndodh ndonji marrëveshje tjetër që ylli televiziv të shfaqet në publik.

k_1476878612-4771499_-_copy1476879072 kkkk_1476878620-7521024_-_copy1476879070