Kjo Victoria mbeti me kambë përpjetë

Tregoi fleksibilitetin e saj të jashtëzakonshëm kur ngriti nji kambë në ajër dhe foton e postoi në Instagram disa muej ma parë. Tashma, bashkëshortja e David Beckham e ripërsëriti pozën.

Ish-pjesëtarja e Spice Girls aktualisht po qëndron në Kanë për festivalin e filmit, së bashku me shoqen e saj Eva Longoria.

42 dhe 41-vjeçarja postuen foto nga mbramja që kaluen në hotel. Victoria ka ngritun kambën nalt, ndërsa Eva shihet tue mbajtun ekuilibrin, e shtrime në kauçin e hotelit.

Shperndaje në: