Kjo video e Irines n’Istagram ka me ju lanë pa mend!

Irina Shayk ka shkëlqye si gjithmonë edhe në reklamën ma të fundit të bame për të mbrendshmet.

Ish e dashtuna e Critstiano Ronaldos ka tregue edhe njiherë se di me ba më së miri punën e modeles.

“Unë dhe intimissimi. Kënaquni tue pa reklamën time televizive për Intimissimi”, ka shkrue në Instagram Shayk.

Irina shihet tue reklamue të mbrendshmet e zeza të kompanisë së veshmbathjeve italiane.

Kjo ka mjaftue që video me marrë mbi 300 mijë pëlqime në rrjetin social Instagram.

 

Me and @intimissimiofficial ❤️ Enjoy the worldwide preview of my new TV commercial for #Intimissimi! ????✨

A video posted by irinashayk (@irinashayk) on

Shperndaje në: