Kjo video ka me ju lanë pa mend, vjen prej Amerikës (+16)

Kujdes pamje të randa:

 

Ky asht momenti kur nji shofer përplas qëllimisht me kerrin e tij tre oficerë policie në Finiks, SHBA.

Marc LaQuon Payne, 44 vjet, i përplasi oficerët në nji pikë karburanti.

Për fat të tre oficerët kanë mbijetue, edhe pse njani ka thye kambët dhe tjetri ka plagë të randa në kokë.

Policia ka arrestue autorin e krimit, që asht dërgue në spital me plagë të randa.

Policia mendon se ky ishte nji sulm i qellimshëm.

Për shkak se autori asht me ngjyrë, kjo ka shtue spekulimet se ky asht sulmi i radhës ndaj forcave policore mbas disa incidenteve të randa në SHBA.

 

Shperndaje në: