Kqyereni, a asht ky trupi ma seksi i plazhit! (+18)

Ajo ka ambicie të mëdha dhe thotë se Holliwoodi po e pret.

Por ndërkohë, aktorja britanike, Jorgie Porter po i mahnit amerikanët me format e saj.

28-vjeçarja u fotografue tue pushue në Malibu.

Ajo ka nji trup pllazhi për me pasë zili.

 

2-trupi

 

3-trupi

 

Ex Hollyoaks babe Jorgie Porter seen on Malibu Beach.

 

5-trupi

 

6-trupi

Shperndaje në: