Kqyreni çka ban kjo pornostare në ‘Germany’s Next Topmodel’ (video +18)

Në fakt ajo thjesht po bante punën e saj. Por, në vendin e gabuem. Aische Pervers, nji aktore e njohun e filmave porno asht në telashe.

Kjo për shkak se, gjatë xhirimeve të serialit të njohun “Germany’s Next Topmodel”, ajo vendosi me i ba disa video porno.

Derisa në sfond kishte spektaklin që po zhvillohej në Mallorca, ajo u desh e madje edhe bani seks oral.

Simbas Bild, tashma ajo asht paditë dhe rrezikon nji gjobë të mirë nëse nuk i fshin videot e saj porno nga ky ambient.