Kqyreni çka i ndodh kësaj kangëtare në skenë (+16)

Ajo nuk asht e para dhe me siguri nuk ka me qenë e fundit. Por, ky fakt nuk i lehtëson gjanat për kangëtaren argjentinase Laura Miller, e cila aksidentalisht, nxjerri ma shumë se ç’duhet në publik, gjatë nji performance!

Ylli i muzikës po performonte në mënyrë shumë energjike hitin e saj “Si Me Dijas” në skenën e emisionit “La Casa del Pop” kur fatkeqësisht pësoi incidentin.

Siç shihet dhe në video (min 2.58), ajo nuk e kishte idenë që njani prej gjokseve kishte dalë jashtë.

Shperndaje në: