Kqyreni çka ka humbë Justin Bieber

Ajo njihet për trupin e saj mahnitës dhe asht përfolë ma parë që ka pasê nji lidhje me Justin Bieber.

Chantel Jeffries nuk ka zhgënjye as këtë të Premte teksa asht fotografue në pllazhin e Miami.

Modelja 22 vjeçarja ka shfaqë dhe njiherë format e saj bombastike e veshun me bikini.

chantel-4-1

Shperndaje në: