Kqyreni çka ka lshue prej dore Fernando Alonso…Fotot e saj ju tranojnë përnime (foto +18)

Ish e dashtuna e pilotit spanjoll të Formula 1, Fernando Alonso, vazhdon me publikue foto “të nxehta” në rrjetet sociale.

Viktoria Odintsova të tranon me trupin e saj dhe pozat që din me i marrë./Rrokum.TV

Shperndaje në: