Kqyreni këtë ‘bombë’ ruse në SHBA

Ajo asht shumë e bukur, me nji trup perfekt dhe ka lindë në vitin 1993 në qytetin rus, Perm.

Bahet fjalë për Tanya Mityushina, e cila tashma është nji top-modele shumë e suksesshme në Shtetet e Bashkueme të Amerikës

Ajo u ba e njohun botnisht mbas pozimit për edicionin e sivjetmë të revistës së famshme Sports Illustrated.

Tanya-Mityushina-12-Hot-Photos-Twin-Set-Lingerie--06 Tanya-Mityushina-12-Hot-Photos-Twin-Set-Lingerie--09 tanya-mityushina-2016-photo-sports-illustrated-x159794_tk4_03139-rawwmfinal1920 tanya-mityushina-2016-photo-sports-illustrated-x159794_tk4_09472-rawwmfinal1920 tanya-mityushina-elite13

Shperndaje në: