Kqyreni kete djal tuj luejt me vdekjen!

Olegon-Dubai-skyscaper-rooftop-663799
Oleg Cricket asht rus, thote se din edhe artet marciale dhe ban akrobatike.
Ne kete video qe ai vet e ka publikue shihet qysh luen me vdekjen ne maje te rrokaqiellit ne Dubai.

Shperndaje në: