Kqyreni për çka shpenzoi 25 mijë euro kjo supermodele

Ajo shpenzoi 20 mijë paund për ndërhymjet kirurgjikale në gjoks, para se të fillonte karrierën e saj si modele.

Dhe, Chloe Khan e ka kallxue atë me tanë lavdinë e saj, derisa ajo ka pozue krejtësisht e deshë, në nji fotosesion të zjarrtë.

25 vjeçarja, modele e Playboy ka publikue nji fotografi për ndjekësit e saj në Instagram. Nji pjesë nga mbrapaskenat, derisa nuk i len aspak vend imagjinatës.

chloe_tregon_gjoksin_25_mije_e-1