Kqyreni pozën ma provokative najherë të “bombës” së Instagram’it (foto +18)

Bukuroshja e njoftun, Jojo Babie, shquhet për pozat e saj provokative.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo numëron hiç ma pak se 7 milionë ndjekës, dhe kjo falë formave të saj trupore.

Me foton e fundit, ka “goditë” në shej./Rrokum.TV

Shperndaje në: