Kqyreni qysh doket Rita Ora pa u lye!

Çfarë dallimi ban nji ditë!

Rita Ora ka shkëlqye në mbramjen e Javës së modës në New York, në shfaqjen e Tom Ford dhe ka marrë vëmendjen e shumë mediave për fizikun e saj dhe ftyrën perfekte.

Por, të nesërmen Rita nuk asht vërejtë mbasi ka dalë me ba blemje pa grim dhe me tesha të gjana.

Shperndaje në: