Kqyreni qysh emocionohet Madonna kur këndon për djalin e saj

Madonna asht emocionue derisa ishte në skenë tue e performue kangën e dedikueme djalit të saj Rocco.

 

Ajo ishte në Auckland të Zelandës së Re dhe derisa po qëndronte në skenë filloi me fole për të birin e saj, tue u thanë fansave se “nuk ka dashni ma të madhe se ajo e nji nane për të birin e saj”.

 

Kangëtarja e shumë hiteve ia ka dedikue kangën “La Vie en Rose” djalit 15 vjeçar.
Rocco asht tue jetue me babën e tij Guy Ritchie në Londër, ndërsa beteja mes dy prindve mbi kujdestarinë e tij asht tue vazhdue.