Krejt e duen, grueja e Blerim Xhemajlit shpallet tifozja ma atraktive (Foto)

Versioni italian i revistës së popullarizueme, GQ, e ka shpallë Erjona Sulejmanin tifozen ma atraktive në Europë.

29 vjeçarja thuhet se ka tërheqë vëmendje të madhe gjatë Kampionatit Europian, ‘Franca 2016’ dhe ishte rregullisht e pranishme në tribuna kur luente Zvicra.

Grueja e Blerim Xhemailit ka ba nji set fotografik për këtë revistë, në të cilën ka pozue me veshje të mbrendshme.

Shperndaje në: