Kristina, modelja shqiptare ma seksi se kurrë në fotot e fundit (foto +18)

Kristina Prengaj është një nga femrat më të bukura në trojet shqiptare.

Bukuroshja nga Shqipëria me profesion është modele dhe si e tillë është shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram.

https://www.instagram.com/p/BMe8fw9goja/?taken-by=iamkristinprengaj

https://www.instagram.com/p/BMZVbG8AgFV/?taken-by=iamkristinprengaj