Kristina Prengaj don me ja pa gjoksin seksi

Aktorja dhe modelja e njoftun nga Shqipnia, Kristinë Prengaj ka provokue edhe me paraqitjen e radhës.

Në profilin e saj në Instagram ajo ka shpërnda nji video, teksa dukshëm ka fokusue gjoksin e saj.

Prengaj ka “komandue” me shikimin e saj, tue drejtue syte te gjoksi i saj në topformë.